İstanbul Tıkalı Tuvalet Açan Firma

İstanbul Tıkalı Tuvalet Açan Firma

İstanbul tıkalı tuvalet açan firma, kırıp dökme işlemi yapmadan hem ortama zarar vermezler, hem de borulara zarar vermeden sorunu kökünden çözerler. Teknolojik gelişmeler ışığında artık kimse eski yöntemle tuvalet tıkanıklıklarını açmamaktadır. Tıkalı tuvaletleri açan firmalar son teknoloji cihazlar ile soruna müdahale etmektedirler. Bunun için kullandıkları robot cihazların ucuna taktıkları başlık sayesinde pimaş borulara zarar vermeden tıkanıklıkları kolaylıkla açabilirler. Robotla tuvalet tıkanıklığını açan firmalar daha sonra kameralı yöntem ile tesisatı kontrol ederek sorunun tamamen çözüldüğünden emin olurlar. Robot ile tıkalı tuvalet açan firmaların sayısı günden güne artmaktadır. Ancak bazı firmalar kamera sistemini kullanmadıkları için sorun daha sonradan yeniden ortaya çıkmaktadır.

Kameralı Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Pahalı cihazlar olan kameralı görüntüleme cihazları her firma tarafından kullanılmamaktadır. Bu nedenle eve çağrılan tesisatçının kameralı görüntüleme cihazının olduğundan emin olmak gerekir. Kameralı görüntüleme cihazının farklı uzunluklarda kablosu vardır. Bu kabloların ucunda kamera sistemi bulunur. Boru içinde ilerleyen kamera görüntüleri monitöre yansıtır. Bu görüntüleri inceleyen teknik ekip sorunun kaynağını ve nerede olduğunu tespit eder. Cihazı kullanan personelin de profesyonel olması gerekir ki görüntüleri iyi okuyabilsin. Aksi takdirde monitördeki görüntüleri anlamlandıramadığı için kameralı tuvalet tıkanıklığı açma çalışması da bir sonuç vermez. Profesyonel olarak çalışan personeller tuvalet tıkanıklığı açma işlemini en kısa sürede gerçekleştirebilirler.

Tuvalet Tıkanıklığı Açan Firma

Tuvalet tıkanıklığı açma işleminde en sağlıklı yöntem robotla tuvalet tıkanıklığı açma yöntemidir. Firmalar tuvalet tıkanıklığı açma işlemine başlamadan önce kameralı görüntüleme cihazı ile tesisatı kontrol ederler. Bu inceleme sırasında tuvaletin tıkanmasına neden olan sorun tespit edilir. Tıkanıklığın giderilmesi için robot cihaz kullanılır. Robot cihaz kullanılmadan önce tıkanıklığa neyin sebep olduğu tam olarak tespit edilir ki robot cihazın ucuna ona göre başlık takılır. Genellikle robotun ucuna parçalama özelliği olan ya da çekip çıkarma özelliği bulunan başlıklar takılır. Bu sayede sorun kökünden halledilmiş olur. Robot ile tıkalı tuvalet açma işlemi yapıldıktan sonra kameralı görüntüleme sistemi ile tekrara tesisat içine bakılır ve olası diğer sorunlar tespit edilir.

Okuyucu Puanımız
[Toplam: 16 Ortalama: 4]

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. İşaretli Alanlar Gerekli *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>