İstanbul Tıkalı Tuvalet Açan Usta

İstanbul Tıkalı Tuvalet Açan Usta

İstanbul tıkalı tuvalet açan usta bulmak oldukça zor bir iştir. Çoğu usta bu tip işlerle uğraşmak istemez. Mahalle aralarında bulunan ustalar bu işi eski yöntemlere göre yapacakları için her tarafı kırıp dökerler. Tıkalı olan tuvaletleri açan firmalar bulunmaktadır. Profesyonel olarak hizmet veren bu firmalar çeşitli cihazlarla bu tıkanıklıkları açmaktadırlar. Tıkalı gider açmak için genellikle kullanılan pompalar ve kimyasal içerikli ürünler tavsiye edilmemektedir. Çünkü bu ürünler sorunu geçici olarak çözmektedirler. Bu tarz yöntemler ileride daha büyük sorunlara neden olabilmektedir. Pompayla daha ileriye gönderilen cisimler başka bir yerde tıkanıklığa neden olabilir.

Tıkalı Tuvalet Nasıl Açılır?

Artık tıkalı olan bölgeyi doğru olarak tespit etmek ve sorunu kökünden çözmek için kullanılan birçok teknolojik cihaz bulunmaktadır. Bu cihazları kullanarak tıkalı tuvalet açan ustalar herhangi bir kırma işlemi yapmamaktadırlar. Kullandıkları cihazlar ile öncelikle tıkalı olan bölüm tespit edilir. Sonrasında robot adı verilen cihaz ile tıkalı olan tesisat açılarak su akışı hızlandırılmaktadır. Atık su borusunda tıkanıklık giderildikten sonra kameralı sistem ile boru içi tekrar görüntülenir ve eğer boruda patlak ya da çökme varsa ufak bir kırım ve onarım işlemi yapılır. Bu sayede müşteri daha az maliyetle bu işten kurtulmaktadır.

Tıkalı Tuvalet Açma Servisi

Tıkalı tuvaleti açan usta yaptığı işleme garanti verebilmelidir. Teknolojik cihazlarla tıkalı tuvalet açan firmalar yaptıkları işe garanti verirler. Bu firmalar boru içinde oluşabilecek olan çökme, kırık ya da eğimsizlik gibi sorunlarda garanti vermez. Boru içi görüntüleme kamerası ile boru içinde tıkanıklığa sebep olan faktör belirlenerek robot cihaza uygun başlık takılır. Genellikle tuvalet kâğıdı, hijyenik ped, çocuk bezi gibi cisimlerin robot cihazını uç aparatına dolanarak geri çekildiği görülür. Ancak bazen kireçlenme gibi sert maddeler boruyu tıkadığında, robot cihazın ucuna parçalayıcı ve kırıcı aparat takılarak bu maddelerin parçalanarak kanalizasyona gitmesi sağlanır. Tıkalı tuvalet açan firmalar bu işi profesyonelce yapmaktadırlar. Bu firmalar teknolojinin nimetlerinden faydalanarak müşterilerine hizmet vermektedirler. Hem teknolojik cihazlarla sorunu çözmekte hem de uygun fiyatlarla yapmaktadırlar.

Okuyucu Puanımız
[Toplam: 2 Ortalama: 5]

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. İşaretli Alanlar Gerekli *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>