İstanbul Su Tesisat Firması

İstanbul Su Tesisat Firması

İstanbul su tesisat firması su kaçaklarının tespiti işlerini kırmadan dökmeden teknolojik cihazlarla yapmaktadırlar. Artık insanlar su tesisatlarında arıza olduğunda cihaz kullanan firma tercihinde bulunmaktadırlar. Bunun nedeni, tadilata gerek olmadan su kaçaklarının tespit edilmesidir. Bu firmalar her türlü su kaçağını teknolojik cihazlarla gidermektedir. Bu sayede müşterilerin sorunları daha az masrafla çözülmektedir. Sektörde önde gelen firmalarda bu teknolojik cihazlardan bulunmaktadır.Su kaçağı tespiti çalışmasında uzman personeller tarafından küçük bir alanda kırma işlemi yapıldığı için müşterilere sorun yaşatılmamaktadır. Cihazları kullanmayı bilen ustalar dakikalar içerisinde noktasal olarak tespit yapıp,  müdahale edebilmektedirler.

Cihazlı Su Tesisat Firmaları

Cihazlı tesisat firmaları müşteri memnuniyetini ön planda tutarak su kaçağı tespiti, hatta kanal açma çalışmaları yapmaktadır. Bu firmalar, kalorifer tesisatlarındaki su kaçakları, su tesisatı kaçaklarını kırmadan tespiti, atık pis su borularındaki su kaçaklarının tespiti, temiz su tesisatlarındaki su sızıntılarının tespiti ve rögar yeri bulma gibi çalışmalara yapmaktadır. Cihaz kullanan tesisatçılar kullanıcı hatalarından kaynaklı ya da zamanla oluşan her çeşit tesisat arızasını giderecek cihazlara sahiptirler. Özellikle kapalı devre su tesisatlarında meydan gelen su kaçakları ve kanalizasyon giderlerindeki tıkanıklıkları teknolojik cihazlarla tespit edip onarımını yaparlar. Bu firmalar, tuvalet tıkanıklığı, kanalizasyon tıkanıklığı, lavabo tıkanıklığı gibi sorunları fayanslara zarar vermeden kameralı cihazlar ile tespit ederek onarmaktadırlar.

Cihazlı Tesisat Firmalarında Kullanılan Cihazlar

Cihazlı tesisatçıların elinde tesisat arızalarında kullanılması gereken tüm cihazlar bulunmaktadır. Bazı firmalarda sadece tek bir cihaz bulunmaktadır ve su kaçağı tespiti yaptıklarını söylerler. Oysaki tüm cihazların birlikte kullanılması gerekmektedir. Cihazlı tesisatçıların elinde olması gereken cihazlar, kanal açma robotu, nemölçer cihazı, akustik dinleme cihazı, kanal görüntüleme kamerası, termal kameralar ve dış mekan kanal dinleme cihazı gibi cihazlardır. Cihazlı tesisatçılar tüm bu cihazları birlikte kullanarak su kaçağı tespiti, tıkanıklık açma gibi her türlü işlemi yapabilirler. Bir firmanın elinde tüm bu cihazların olmasının yanı sıra bu cihazları kullanacak eğitimli personelinin olması da çok önemlidir. Aksi taktirde cihazları kullanmayı bilmeyen ustalar daha farklı sorunlara sebebiyet verebilir.

Okuyucu Puanımız
[Toplam: 2 Ortalama: 5]

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. İşaretli Alanlar Gerekli *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>