İstanbul Lavabo Gideri Açma

İstanbul Lavabo Gideri Açma

İstanbul lavabo gideri açma için çeşitli yöntemler kullanılmaktadır. Banyo ve mutfak lavabo giderleri farklı sebepler ile tıkanabilir ve bu herkesin başına gelebilir. Özellikle banyo lavabosu, sabun atıkları ile saç ya da sakal gibi kıl yumaklarının birleşmesi sonucu tıkanabilir. Mutfak lavabolarının tıkanma sebepleri arasında ise, bulaşık yıkanırken yemek atıklarının lavaboya dökülmesi, ıspanak gibi çamurlu sebzelerin mutfak lavabosunda yıkanması, kızartma yağı gibi atık yağların mutfak lavabosuna dökülmesi sonucu tıkanıklıklar oluşur. Bu tıkanıklıkların açılması için evlerde genellikle, pompa, çeşitli kimyasallar, asitli içecekler kullanılır. Ancak, bu yöntemler genellikle geçici çözümler üretir. Bu nedenle bu tıkanıklıkların daha ileride başka sorunlara yol açmaması için profesyonel bir firmadan destek almak gerekir.

Tıkanan Lavabo Giderini Açma

Lavabo tıkanıklıkları genellikle evlerde lavabo aç kullanılarak açılır. Lavabo açların hem sıvı halde hem de toz halde versiyonları mevcuttur. Bunlar kısa vadede başarılı sonuçlar verir. Ancak kullanımında çok dikkatli olunması gerekmektedir. Asidik özelliğe sahip olan bu maddelerin ciltle temasından kaçınmak gerekir. Bunun yanı sıra üzerine sıcak su döküleceği için ortaya çıkan zehirli gazı da solumamak gerekir. Bu nedenle lavabo tıkanıklığını açmak için lavabo aç kullanılırken eldiven ve maske kullanmak sağlık açısından zorunludur. Son olarak kullanılacak kimyasalın kullanım talimatlarına harfiyen uymak gerekir.

Makineyle Lavabo Borusu Açma

Tıkalı lavabo giderini makine ile açmak bu iş için kesin çözümdür. Tıkanıklık hem daha kolay açılır hem de görüntüleme cihazları ile tekrardan gidere bakılarak tıkanıklığın açıldığından emin olunur. Kamera ile yapılan gözlemde tıkanıklığın sebebi de tespit edilerek, bir daha olmaması için önlem alınabilir.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. İşaretli Alanlar Gerekli *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Call Now Button0554 499 36 18 - Şimdi Ara